TUPPERWARE

TUPPERWARE İLE İLGİLİ HER ŞEY...


  TUPPERWARE NEDİR?

  Paylaş
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Mesaj Sayısı : 145
  Kayıt tarihi : 22/12/09
  Yaş : 44
  Nerden : MERSİN

  TUPPERWARE NEDİR?

  Mesaj tarafından Admin Bir Çarş. Ara. 23, 2009 9:40 am

  TUPPERWARE .... Çok Yönlü Bir Şirket

  Tupperware'nin Tarihi
  Genç bir kimyacı olan Earl Tupper 1944 yılında Tupperware'i kurdu ve iki yıl sonra dünyaca ünlü 'Mucize Kaplar'ı piyasaya sürdü. 1951 yılında ilk 'Tupperware Ev Partisi' düzenlendi ve Tupperware başarı hikayesi başladı.

  Dünyada Tupperware
  Tupperware, 1 milyar doları aşan cirosuyla mutfak araç ve gereçlerinde dünyanın en büyük şirketlerinden biridir. Merkezimiz ABD'nin Orlando şehrinde olup, dünya çapında 7.000 merkez ofis çalışanı bulunmaktadır. Bütün dünyada 14 fabrikamız faaliyette olup bunların dördü Avrupa da bulunmaktadır. 100'ün üzerinde ülkede 1 milyon danışmanın 'Ev Partisi' sistemi ile tanıttığı Tupperware ürünleri, kaliteleri, kullanım özellikleri ve dizayn farklılıklarıyla dünyada en çok kullanılan ürünlerden olma gururunu taşımaktadırlar.
  Her İki Saniyede Bir Tupperware Ev Partisi
  50 yıldan Beri Tupperware insan ilişkilerine verdiği önem ve değerle tanınmakta ve herzaman müşterilerinin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda ürün portföyünü geliştirmektedir.
  Bugün dünyada her 2 saniyede bir Tupperware Ev Partisi düzenlenmektedir.

  Tupperware Türkiye
  Tupperware Türkiye 1996 yılında kurulmuştur. Merkezi İstanbul'dadır. Türkiye Doğrudan Satış Derneğinin bir üyesi olan Tupperware Türkiye, müşteri memnuniyetini ve güvenini her zaman en ön planda tutmaktadır. Bugün, Tupperware Türkiye yelpazesi altında toplam 45 Distribütörümüz bulunmaktadır. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kayseri, Balıkesir, Antalya, Eskişehir, Konya, Samsun, Bolu ,Çorlu, Adapazarı, İzmit, Manisa, Tekirdağ, Zonguldak ve Denizli merkezimiz bulunan şehirlerdir. Çok geniş satış ağı ile Tupperware Türkiye, ülkemizin en önde gelen ve her sene büyüyen doğrudan satış firmalarından biridir.

  Yeni Ürünler, Daha İyi Hizmet
  Tupperware'in kurulduğu ilk günden beri, müşterilerimiz aynı üstün kalite ve dizayn özelliklerinde, bir ömür boyu kullanabilecekleri, ürünler almaktadırlar. Geniş ürün yelpazemiz sayesinde, hazırlamak, saklamak, servis etmek ve pişirmek bügün artık çok daha kolaydır. Mühendislerimiz her yeni dönemde, sizlere daha iyiyi ve daha yeniyi sunmaya çalışmaya devam etmektedirler. Earl Tupper'ın yaratıcılık ve araştırma ruhu onların da temel ışığı olmaktadır.

  Bügün Distribütörlerimiz, Türkiye'nin çeşitli yerlerine Tupperware hizmetini götürmekte olup, Grup Liderlerimiz ve Danışmanlarımız, ihtiyaçlarınıza en uygun Tupperware ürünlerini sizlere tanıtmaktadırlar. İsterseniz sizde bu mutlu aileye katılabilir, fırsatlar dünyasının kapısını arayabilirsiniz

   Forum Saati Çarş. Kas. 21, 2018 9:57 pm