TUPPERWARE

Join the forum, it's quick and easy

TUPPERWARE

TUPPERWARE

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TUPPERWARE İLE İLGİLİ HER ŞEY...

2 posters

ÖNEMLİ DUYURU

Admin
    Admin
    Admin
    Admin

ÖNEMLİ DUYURU Empty ÖNEMLİ DUYURU

Mesaj tarafından Admin Çarş. Mart 17, 2010 10:00 am

LÜTFEN ÜYELERİN MAİL ADRESLERİNİ YADA TEL.NUMARALARINI İSTEMEYİN..

SİTE OLARAK BURDA AÇIKÇA YAYINLANMIŞ OLAN TEL. NUMARALARI VE MAİL ADRESLERİNDEN SORUMLU DEĞİLİZ. AÇIKÇA YAYINLADIĞINIZ İÇİN İNTERNET ORTAMINDAKİ HERKES GÖREBİLİR.GEREKSİZ MAİLLERİNİZ YADA TEL.SORUMLULUĞU SİZE AİTTİR.

SİTEMİZE KAYIT OLURKEN VERMİŞ OLDUĞUNUZ MAİL ADRESLERİ YADA BİLGİLER MAİL GRUPLARINA FİRMALARA YADA KİŞİLERE KESİNLİKLE VERİLMEMEKTEDİR.

ŞU ANA KADAR KENDİ İSTEĞİNİZLE YAYINLAMIŞ OLDUĞUNUZ MAİL ADRESLERİNİZİ BUGÜN İTİBARİYLE SİLİYORUM...

BOL SATIŞLAR...
    dilsel
    AKTİF
    AKTİF

ÖNEMLİ DUYURU Empty Geri: ÖNEMLİ DUYURU

Mesaj tarafından dilsel Çarş. Mart 17, 2010 5:22 pm

üyesi olduğum başka bir sitede resimler yayınlanmıyor ve benim yaptığım şekilde elden ele ulaşıyor. bu sitede de yeniyim ve oradaki uygulamayı burada yaptım. sanırım iyilik yapayım derken yanlış anlaşıldım. iyilik yap denize at işte....
    Admin
    Admin
    Admin
    Admin

ÖNEMLİ DUYURU Empty Geri: ÖNEMLİ DUYURU

Mesaj tarafından Admin Perş. Mart 18, 2010 8:45 am

dilsel demiş ki:üyesi olduğum başka bir sitede resimler yayınlanmıyor ve benim yaptığım şekilde elden ele ulaşıyor. bu sitede de yeniyim ve oradaki uygulamayı burada yaptım. sanırım iyilik yapayım derken yanlış anlaşıldım. iyilik yap denize at işte....
    iyi niyetli olduğuna eminim dilsel.ancak internet ortamındaki herkes dürüst, güvenilir ve aklı başında insanlar değiller. benim mail adresim yada tel. bile zaman zaman kişiliksiz insanların eline geçiyor. ahlaksızlıklarla karşılaşabiliyoruz. googledan tuppercılar yazdığında site ilk sırada yer alıyor. buraya açıkça yazarsak herhangibiri çok rahat mail adreslerini alabilir. sözüm sadece sana değil tüm arkadaşlaraydı.mail adreslerini yada tel. açıkça yayınlayanların sorumlulukları kendilerine aittir.

Forum Saati Salı Mayıs 07, 2024 2:05 pm