TUPPERWARE

Join the forum, it's quick and easy

TUPPERWARE

TUPPERWARE

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TUPPERWARE İLE İLGİLİ HER ŞEY...

5 posters

sipariş verilmiyoooo

veronell
    Misafir

sipariş verilmiyoooo Empty sipariş verilmiyoooo

Mesaj tarafından veronell Salı Mayıs 11, 2010 7:12 pm

ARKADAŞLAR KRİSTALİN SÜPER SERVİS TABAĞI BU HAFTA (10 16 )MAYIS ARASI SATIŞTAN KALDIRILMIŞTIR LÜTFEN SİPARİŞ ALMAYINIZZ...20 . haftada
    tomurcuk
    AKTİF
    AKTİF

sipariş verilmiyoooo Empty Geri: sipariş verilmiyoooo

Mesaj tarafından tomurcuk Salı Mayıs 11, 2010 7:28 pm

aman sipariş topla sonra pattt yok geçen haftada böle oldu kristalin 6 lt çok saçma çoookkkkk
    tuba ünye
    YENİ
    YENİ

Mesaj tarafından tuba ünye Salı Mayıs 11, 2010 9:06 pm

iyice saçmaladılar artık.merkeze yakın olanlar en azından gidip görebiliyolar takip edebiliyolar.biz zaten zor sipariş alıyoruz oda satıştan kaldırılıyo....
    orhan saadet
    YENİ
    YENİ

Mesaj tarafından orhan saadet Salı Mayıs 11, 2010 10:10 pm

ZATEN ÖYLE FİYATLAAR VERİLİYOR Kİ 19. HAFTADA ÇOK BAŞIM AĞRIDI HEP TOPLUYORUM SINIRDA KALIYO DU YA AKTİVİTEDEN VAZGEÇECEKSİN YADA EV SAHİBİ HEDİYESİNDEN BENCE DE ÇOK SAÇMA .......................
    seda
    YENİ
    YENİ

Mesaj tarafından seda Çarş. Mayıs 12, 2010 6:43 am

gerçekten çok hak yeniliyor okadar uğraştım 350,00 sipariş verdim hiç bir hediyem gelmedi bilgi bile verilmedi zamanında sipariş verdikten sonra söylendi yani iş işden geçmişdi
    selma
    Misafir

Mesaj tarafından selma Çarş. Mayıs 12, 2010 10:03 am

arkadaşlar hem satışa koyuyolar hem yok diyorlar bizmde bir tepkimiz olmassa buna yani birlik olup sipariş vermeyelim.tepkimizi koyalımki aynı şeyleri yaşamayalım. verdikleri hediyelerde iyi bişey olsa ? geçen 6 lt kristalden siparişim vardı yok dediler veremedim onun yerine şık servistem yazmak zorunda kaldım .oda stoklarda bitmiş göndermediler .niye bunu kristalde uygulamadılar.gelin buna bir dur deyelim. VERMEYELİM SİPARİŞ
    menekşe
    YENİ
    YENİ

Mesaj tarafından menekşe Çarş. Mayıs 12, 2010 1:47 pm

gerçekten de saçmaladılar ben geliş fiyatına satıyorum ev sahibi ve aktivite hediyeleri bana kalıyor sadece ayrıca ben kargo parasıda ödüyorum üstelik her hafta 350 tl ürün sipariş veriyorum yeni başladım ama böyle giderse bırakıcam grup liderim kristalinlerin 20. haftada verilmeyeceğini söyledi bende 19. haftaya yazdırdım hesap iyice karıştı.
    seda
    YENİ
    YENİ

Mesaj tarafından seda Çarş. Mayıs 12, 2010 4:09 pm

evet arkadaşlar doğru aslında niye 6,lt krıstalinkileri daha sonra göndermek yerine iptal ediyorlar ve bunu en son gün söylüyorlar ve okadar emek boşa gidiyor sırf yediyeleri göndermemek için bunu yapıyorlar ben kesinlkle artık sipariş vermiyecem hepimiz buna dur diyelim hakkımızı yedirmeyelim...
    yasmin
    Misafir

Mesaj tarafından yasmin Çarş. Mayıs 12, 2010 4:44 pm

arkadaşlar ev sahibi hediyesini baştan dağıttıkları katalogtan ev toplantısı ayarladık şimdi şirket vermiyoruz ekmekliği verceklermiş bizim itibarımız ne oldu şimdi.şirket unun hesabınıda versin.toplantılarım hep ipyal oldu.BENDE VERMİCEM
    veronell
    Misafir

Mesaj tarafından veronell Çarş. Mayıs 12, 2010 6:02 pm

Ayrıcada geçen hafta bize kesme tahtası olarak lanse edilen kalpli kesme tahtası amerikan servismiş ve keilip çizilebilirmiş.Özürleride 1 defaya mahsus hatamızın telafisi adına değişimi yapılacaktır deniliyor.Amerikan servis olarak kullanmak içinde en az 4 tane olmalı rezalet yani cok ayıp bende SİPARİŞ VERMİYCEM .
    tuba ünye
    YENİ
    YENİ

Mesaj tarafından tuba ünye Çarş. Mayıs 12, 2010 9:06 pm

ben disbiritörümle konuştum benim yapacağım bişey yok diyo.şirket kuralıymış elimizden bişey gelmez diyo.bence yetkili birileriyle konuşmakl lazım...ne kadar bizi dinlerler oda ayrı Smile

Forum Saati Perş. Mayıs 16, 2024 12:16 am