TUPPERWARE

Join the forum, it's quick and easy

TUPPERWARE

TUPPERWARE

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TUPPERWARE İLE İLGİLİ HER ŞEY...

5 posters

HAYALLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRMEYE HAZIR MISINIZ?

Admin
    Admin
    Admin
    Admin

HAYALLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRMEYE HAZIR MISINIZ? Empty HAYALLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRMEYE HAZIR MISINIZ?

Mesaj tarafından Admin C.tesi Ocak 23, 2010 9:37 pm

HAYALLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRMEYE HAZIR MISINIZ?

İşte size yeni bir iş fırsatı! DORE

Dore, Ülker markasını da bünyesinde barındıran Yıldız Holding'in bir iştirakidir. Merkezi İstanbul'dadır ve %100 yerli sermaye ile kurulmuş bir Türk firmasıdır. Makyajdan cilt bakımına, mutfak ürünlerinden evinizin tüm ihtiyaçlarına kadar pek çok farklı ürünü bulabileceğiniz Dore kataloğunda ailenizdeki herkese göre uygun ürünler bulunur. Dore kataloglarında yer alan ürünler, yurt genelindeki bağımsız temsilciler aracılığıyla satışa sunulur. Dore Temsilcileri, çevrelerindeki kişilere Dore ürünlerini tavsiye ederek kendi kazançlarını sağlarlar.

DORE, avon, oriflame vb. gibi ev hanımlarına iş fırsatı sunmaktadır. Onlardan FARKI ise ev bakım ürünleri ve mutfak ürünlerinin de satışını yapmasıdır. Ayrıca sadece 1 kereye mahsus olmak üzere 10 tl kayıt ücreti alınır.(Her yıl kayıt ücretinin yenilenmesi istenmez.) Bu da ilk siparişinizde faturaya yansıtılır. Dore katalogları avon, oriflame gibi aylık değil. 2 aylıktır. Yani şu anda ocak katalogu 2 aylık olup şubatta da aynı fiyatlar geçerlidir. Böylelikle indirimli ürünlerden müşterileriniz uzun süre faydalanabilir.

ASIL ÖNEMLİ OLAN İSE DORE ÇOK YENİ BİR FİRMADIR. 1.YILINI YENİ DOLDURDU. BU YÜZDEN ŞİMDİ ÜYE OLANLAR ÇOK ŞANSLI. Bildiğiniz gibi bu firmalarda önce üye olanlar kendi alt gruplarını oluşturarak grup lideri olurlar ve kâr payı kazanırlar. 5 kişilik alt grup oluşturursanız grup lideri çıkarsınız ve %4 kazanırsınız. 15 kişilik alt grup oluşturun uzman grup lideri olun %5 kazanın. 35 kişilik alt grup oluşturun direktör grup lideri olun %6 kazanın. Yani aylık kazancınız 50 tlden 2000 tl hatta daha fazlası olabilir. Bu size bağlı...

Üstelik avon, oriflame gibi firmalar Türkiye genelinde çok yaygın oluğu için üye sayısı çok fazla. Bu yüzden ilk üye olanlar asıl parayı kazanmaktadır. Dore ise 1.yılını yeni doldurdu. Türkiye genelinde 15.000 civarı üyesi var. Şu anda üye olmak çok kârlı. Üstelik sadece makyaj ürünleri,kişisel bakım ürünleri yanısıra ev bakım ürünleri, mutfak gereçleri de satışta olup fiyatları da çok ucuz ve caziptir. Bu yüzden satış yapmak da çok kolay... Yani oriflame ve avon müşterileri bile sizden ürün almaya başlayacatır. Hatta avon ve oriflame temsilcileri doreye üye olmaya başladılar bile..İnanın ben bu işi 5 aydır yapıyorum. Üstelik 2 çocuğum olmasına rağmen (biri 10 yaşında okulu dersleri, diğeri 2 yaşında ve yaramaz bir oğlan olmasına rağmen) çok rahat satış yapıyorum. 500 tl nın altında satışım olmuyor. Üstelik grup lideriyim. Kazancım ne olacak derseniz;

Temsilci olduğumda kazancım ne olacak?
    Kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinden %33, ev bakım ve aksesuar ürünlerinden %23 oranında kazanç elde edeceksiniz.

Dore Temsilcisi olmak için hangi şartlar aranıyor?
    18 yaşını doldurmuş olan her TC vatandaşı Dore Bağımsız Temsilcisi olmak için başvuru yapabilir.

Sipariş vermediğim zamanlarda da DoreTemsilcisi olarak kalabilir miyim?
    3 kampanya dönemi boyunca üst üste sipariş vermemeniz durumunda temsilciliğiniz sona ermektedir. (3 aylık)

Siparişimle ilgili kargo ve hizmet bedelleri nelerdir?

90 TL ve üzeri siparişlerinizde hizmet bedeli alınmaz.
    90 TL’nin altındaki siparişlerinizde 9 TL hizmet bedeli fatura tutarına eklenecektir. (kargo bedeli)
    Dore'deki ilk siparişinizin tutarı 60 TL ve üzerindeyse hizmet bedeli alınmaz.

Sipariş limitim var mı? (üst limit)

Tüm temsilcilerin başlangıç limitleri 135 TL'dir. Limit kullanılan ilk siparişte borç zamanında ödenmişse temsilcinin limiti otomatikman 200 TL’ye yükseltilir. Limit artırım başvurusu onaylanan temsilciler, en az iki kampanya sonrasında 400 TL’lik bir limite de sahip olabilmektedirler. Tabi ki bundan daha az da sipariş verebilirsiniz. Yani tupperware gibi en az 200 tl lık sipariş vermek zorunda değilsiniz. 90 tl nın altında da sipariş verebilirsiniz. Ancak kargo bedeli ödersiniz.

BAŞARILI OLABİLİR MİYİM?
    Bugüne kadar hiç böyle bir iş yapmış olmasanız bile başarılı olabilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm destek, bilgi ve eğitimleri Dore size sağlayacaktır.

BEN DE DORE TEMSİLCİSİ OLABİLİR MİYİM?

Dore Temsilcisi olmak için sermaye, tecrübe, eğitim, bilgisayar bilgisi ve yabancı dil gerekmez. Sadece 18 yaşından büyük olmanız yeterlidir.

Eğer kararınızı verdiyseniz ya da aklınıza takılan sorularınız varsa
    doredanismani@hotmail.com yada cicimebru@hotmail.cm adresine mail atabilirsiniz.

AYRICA DORE İLE İLGİLİ TÜM SORULARINIZI İSTER MAİL ADRESİME YAZARAK İSTER TELEFON İLE SORABİLİRSİNİZ. SİZ DE ŞİMDİDEN ÜYE OLUN KAZANMAYA BAŞLAYIN.ŞİMDİDEN ÜYE OLURSANIZ BENİM GİBİ GRUBUNUZU OLUŞTURUR VE PARA KAZANMAYA BAŞLARSINIZ.BİRKAÇ SENE SONRA SİZ DE KAZANDIĞINIZ PARALARA ŞAŞIRIRSINIZ.

UNUTMAYIN; TUPPERWARE, AVON, ORİFLAME, DORE GİBİ FİRMALARA İLK ÜYE OLANLAR ASIL PARAYI KAZANIRLAR.

Dore temsilcisi olmak istiyorsanız

doredanismani@hotmail.com yada cicimebru@hotmail.com adresine bildiriniz. Ya da 0507 679 69 46 nl telefon ile bana ulaşabilirsiniz.

SİZ DE HAYALLERİNİZİ GERÇELEŞTİRMK İÇİN DORE YE ÜYE OLUN ![/size]

En son Admin tarafından Perş. Mayıs 27, 2010 9:15 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    fatma_palabiyik
    SÜPERSTAR
    SÜPERSTAR

HAYALLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRMEYE HAZIR MISINIZ? Empty Geri: HAYALLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRMEYE HAZIR MISINIZ?

Mesaj tarafından fatma_palabiyik Ptsi Ocak 25, 2010 9:18 am

Merhaba,

Dore ürünlerinin ucuz fakat kalitesiz olduğunu bilmenizi isterim.
    Admin
    Admin
    Admin
    Admin

HAYALLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRMEYE HAZIR MISINIZ? Empty HER ŞİKAYET BİR ARMAĞANDIR

Mesaj tarafından Admin Ptsi Ocak 25, 2010 5:47 pm

fatma_palabiyik demiş ki:Merhaba,

Dore ürünlerinin ucuz fakat kalitesiz olduğunu bilmenizi isterim.

DORE ÜRÜNLERİ KESİNLİKLE KALİTESİZ DEĞİLDİR. ANCAK TÜKETİCİ OLARAK NASIL KULLANACAĞINIZI BİLMEZSENİZ; ÜRÜN HAKKINDA KALİTESİZ DİYE YORUM YAZABİLİRSİNİZ.

TIPKI TUPPERWARE ÜRÜNLERİNDE OLDUĞU GİBİ MÜŞTERİLERİMİZ NASIL KULLANACAĞINI BİLMEZLERSE YADA DANIŞMANLAR ÜRÜNLERİN NASIL KULLANILCAĞINI BİLMEZLERSE YADA MÜŞTEİLERİN SÖYLEMEZLERSE ÜRÜN HAKKINDA SİZİN GİBİ YORUMLARDA BULUNABİLİRLER.
    BENİM BU FORUM SİTEMDE VE DİĞER ARKADAŞLARIN TUPPERVERMUTFAKTA VE SAKLASAN FORUMDA DA TUPPERWARE HAKKINDA ÜRÜNLERİN İYİ OLMADIĞI KONUSUNDA , MÜŞTERİLERDEN ŞİKAYETLER GELDİĞİ KONUSUNDA OLUMSUZ YORUMLAR YAPILMAKTADIR. EKMEK DÜNYASI, SU MATARASI VB. BEN TUPERWARE İN ÜRÜNLERİNİ DE UZUN ZAMANDIR KULLANIYORUM VE MEMNUNUM ANCAK YENİ ÜYE OLUP SATIŞLARA BAŞLADIM. DORE ÜRÜNLERİNİ DE YAKLAŞIK 4 AYDIR KULLANIYORUM VE SATIŞLARINI DA YAPIYORUM. ŞU ANA KADAR BİR MEMNUNİYETSİZLİK DE ALMADIM. NE KENDİ SATIŞLARIMDAN NE DE ÜYELERİMİN SATIŞLARINDAN.

ANCAK ŞUNU BELİRTMEK İSTERİM. SATIŞ YAPMAK ÇOK CİDDİ BİR İŞTİR. BEN 11 SENE DEĞİŞİK BANKALARDA YÖNETİCİLİK POZİSYONUNDA ÇALIŞTIM.PARA SATMAK,HİZMET SATMAK, MAL SATMAK ZOR İŞTİR.TAKDİR EDERSİNİZ Kİ MÜŞTERİ İLİŞKİLERİNİ BİRÇOĞUNUZDAN DAHA İYİ BİLMEKTEYİM. ÜSTELİK BİR ÇOK MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ, LİDERLİK VB. EĞİTİMLER ALMIŞ VE BİRÇOK FİRMALARIN ELEMANLARINADA BUNLARIN EĞİTİMLERİNİ VERDİĞİMİ DE BİLMENİZİ İSTERİM. BU FORUMU AÇMAMIN SEBEBİ DE TUPPERWARE İN SATIŞ DESTEĞİ, EĞİTİM DESTEĞİ VERMEDİĞİNİ, HATTA GRUP TOPLANTILARINA KATILAMAYANLARIN LİDERLER BİLDİRMEZLERSE HAFTALIK İNDİRİMLERDEN HABERDAR OLMADIĞINI, ÜRÜNLER HAKKINDA BİLGİ SAHİBİ OLMANIN BİLE ZOR OLDUĞUNU GÖRMEMDEN KAYNAKLANMAKTAYDI. ÜSTELİK FORUMU TÜM TUPPER DANIŞMANLARINA ULAŞTIRMAYA ÇALIŞTIM Kİ ELİNDE STOK BİRİKTİREN DANIŞMAN ARKADAŞLARIMIZ DA BU FORUM ARACILIĞIYLA ÜRÜNLERİNİN SATIŞINI YAPIP NAKDE ÇEVİRMELERİNİ SAĞLAMAKTI. SADECE KENDİME KAZANÇ SAĞLAMAK DEĞİL. ÜSTELİK SATIŞ KONUSUNDA TECRÜBELERİMİ DE BU FORUM ARACILIĞIYLA SİZ EK İŞ SAĞLAMAYA ÇALIŞAN ARKADAŞLARIMA YARDIMCI OLACAK ŞEKLE GETİRMEKTİ.FATMA PALABIYIK ARKADAŞIMIZIN DA SÖZLERİNDEN SONRA NE KADAR HAKLI OLDUĞUMU DA BİR KEZ DAHA GÖRMEKTEYİM.

GELELİM DORE YE...

DORE; ÜLKER'İ DE BÜNYESİNDE BARINDIRAN YILDIZ HOLDİNG İN BİR KURULUŞUDUR. %100 TÜRK FİRMASIDIR. DAHA TABİRİ CAİZSE BEBEKTİR. 1.YILINI YENİ DOLDURDU. BU SEBEPLE ÜYE OLMAK VE GRUP OLUŞTURMAK YENİ ŞİRKETLERDE YÜKSEK PARALAR KAZANMANIZI SAĞLAR.

ÜRÜNLERİNE GELİNCE DORE; TEDARİKÇİ FİRMADIR. ÜRETİCİ DEĞİL. YANİ AVON, ORİFLAME, TUPPERWARE GİBİ ÜRETİCİ FİRMA DEĞİLDİR. ÜRÜNLERİ DE ZANNETTİĞİNİZİN AKSİNE KALİTESİZ DEĞİL KALİTELİDİR. FİYATLARI DA ÇOK ÇOK UCUZ DEĞİLDİR. PİYASANIN DURUMUNA GÖRE PAHALI ÜRÜNLERİDE OLABİLİR UCUZ ÜRÜNLERİDE.

MEMNUNİYETSİZLİK KONUSUNA GELİNCE;

BİR DORE TEMSİLCİSİ YADA BİR BAŞKA FİRMANIN DANIŞMANI SİZE SATIŞ YAPABİLMEK İÇİN HİÇ YÜZÜNÜZE UYGUN OLMAYAN BİR FONDÖTEN YADA KREM SATARSA MEMNUN KALIR MISINIZ? YA DA PARFÜM HAKKINDA BİLGİSİ OLMAMASINA RAĞMEN SİZE BU PARFÜM ÇOK UCUZ VE GÜZEL KOKUYOR AL DERSE VE SİZ ALDIĞINIZDA MEMNUN KALMAZSANIZ NE YAPARSINIZ? BİR TUPPER DANIŞMANI EKMEK DÜNYASINDA BİR HAFTA ON GÜN EKMEK SAKLAYABİLİRSİN DERSE VE MÜŞTERİ SONUNDA MEMNUN KALMAZSA NE YAPARSINIZ? FATMA ARKADAŞIMIZIN DEDİĞİ GİBİ ÜRÜNLERİ ÇOK KALİTESİZ DERSİNİZ. BAKIN BEN HER ZAMAN MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ ÖN PLANDA TUTARIM. BUNU LAF OLSUN BANA İNANIN DİYE SÖYLEMİYORUM. HİÇBİR ZAMAN MÜŞTERİLERİME YA DA GRUBUMDAKİ ÜYELERİME SATIŞ YAPSINLAR DİYE DE SÖYLEMİYORUM.

ÜRÜNLERİ SATTIĞIM ZAMAN BENDE GÖRMÜŞ OLSALAR YA DA ÇOK YAKIN VE BANA İNANAN ARKADAŞLARIM DAHİ OLSA YADA HİÇ TANIMADIĞIM BİR MÜŞTERİ OLSUN SATIŞ YAPTIKTAN BELLİ BİR SÜRE SONRA ONA DÖNER VE MEMNUN KALIP KALMADIĞINI SORARIM.ÇÜNKÜ HER ŞİKAYET BİR ARMAĞANDIR PRENSİBİYLE HAREKET EDERİM.

ŞÖYLE DÜŞÜNÜN BİR MÜŞTERİ BANKADAN İYİ HİZMET ALMAZSA ÇALIŞANLARI İLGİLENMEZSE SORUSUNA CEVAP ALAMAZSA VEYA BİR MAĞAZADAN ALACAĞINIZ ÜRÜNLE İLGİLİ YETERLİ BİLGİYİ ALAMAZSANIZ YADA MEMNUNİYETSİZLİĞİNİZİ GİDEREMEZSE BU MÜŞTERİ NE YAPAR BİLİYOR MUSUNUZ? BU KİŞİ EN AZ 10 KİŞİYE YAŞADIĞI SORUNU VE MEMNUNİYETSİZİĞİNİ HİÇ KONU AÇILMAMIŞ OLMASINA RAĞMEN ANLATIR. EN AZ 10 KİŞİ DİYORUM.. ÜSTELİK HİÇ KONU AÇILMAMIŞ OLMASINA RAĞMEN.. MEMNUN KALIRSA KAÇ KİŞİYE ANLATIR BİLİYOR MUSUNUZ? ANCAK KONU AÇILIRSA 1-2 BİLEMEDİNİZ 3. ANCAK O FİRMAYLA İLGİLİ KONU AÇILIRSA...BU SEBEPLE MÜŞTERİ MEMNUNİYTİ HERŞEYDEN ÖNEMLİDİR.

ŞU ANA KADAR Bİ MEMNUNİYETSİZLİKLE KARŞILAŞMADIM NE TUPPERDAN NE DE DORE DEN. ANCAK KARŞILAŞIRSAM FİRMAYA DÖNER VE BU MEMNUNİYETSİZLİĞİ BELİRTİRİM. CEVAP ALAMIYORSAM O İŞİ BIRAKIRIM. DORE DE TEDRAİKÇİ FİRMA OLDUĞU İÇİN EĞER ÜRÜNDE BİR MEMNUNİYETSİZLİK VARSA ZATEN BU ÜRÜNLE İLGİLİ SORUNU TÜKETİCİ KANUNU HAKLARINA GÖRE KARŞILAR. İRSALİYELİ FATURASININ ÜZERİNDE İADE BÖLÜMLERİ VARDIR. HASARLI, HATALI SİPARİŞ, ÜRÜN PERFORMANSI, CİLDİNE UYGUN DEĞİL, DİĞER ŞIKLARINDAN BİRİNİ İŞARETLEYEREK MÜŞTERİ İSTER SİPARİŞİNİ DEĞİŞTİRİR İSTERSE İADE EDEBİLİR.MEMUNİYETSİZLİK GİDERİLİR.

VE BEN DORE SATIŞLARIMDA BİLGİSİZ ÜYELRLE ÇALIŞMAK İSTEMEDİĞİM İÇİN
    GRUBUMDAKİ ÜYELERİME 5 AY BOYUNCA EĞİTİM VERİYORUM. HER AY BELİRLEDİĞİMİZ GÜNLERDE KATILABİLENLER İÇİN EĞİTİM VERİYORUM. KATILAMAYANLAR İÇİNDE YA BİZZAT YANLARINA GİDEREK YA DA UZAK OLANLAR İÇİN YAZILI OLARAK SATIŞ VE ÜRÜNLER KONUSUNDA BİLGİLER VERİYORUM. ÜSTELİK BU ÇALIŞMALARIM BENDEN ÇOK ONLARA FAYDA SAĞLAMAKTADIR.

DORE ÜRÜNLERİ HAKKINDA VE SATIŞ KONUSUNDA BİLGİLER VERMEYE DEVAM EDECEĞİM...

HEPİNİZE BOL SATIŞLAR..
    seyo
    YENİ
    YENİ

HAYALLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRMEYE HAZIR MISINIZ? Empty Geri: HAYALLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRMEYE HAZIR MISINIZ?

Mesaj tarafından seyo Salı Ocak 26, 2010 9:29 am

dore katalog ve fiyatlarını görmek istiyorum bilgi verirseniz sevinirim... seyhanemin975@hotmail.com
    fatma_palabiyik
    SÜPERSTAR
    SÜPERSTAR

Mesaj tarafından fatma_palabiyik Salı Ocak 26, 2010 11:38 am

www.dorefirsati.com adresinden kataloğa bakabilirsiniz.
    tugce67
    YENİ
    YENİ

Mesaj tarafından tugce67 Ptsi Şub. 01, 2010 7:18 pm

peki bu dore ürünleri nelerden yapılıyor
    tugce67
    YENİ
    YENİ

Mesaj tarafından tugce67 Ptsi Şub. 01, 2010 7:21 pm

ben de tupperware danısmnlıgı yapıyorum. dore nin katalogunu da inceledim ve cevremde kimse doreyi tanımıyor. ve ben tanıtmak istiyorum. fakat bu işi yapabilmem için önce özelliklerini ve hangi maddelerden yapıldığını bilmek istiyorum. bu konuda yardımcı olursanız sevinirim
    Admin
    Admin
    Admin
    Admin

HAYALLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRMEYE HAZIR MISINIZ? Empty DORE ÜRÜNLERİ VE KALİTESİ

Mesaj tarafından Admin Çarş. Şub. 03, 2010 6:12 pm

tugce67 demiş ki:ben de tupperware danısmnlıgı yapıyorum. dore nin katalogunu da inceledim ve cevremde kimse doreyi tanımıyor. ve ben tanıtmak istiyorum. fakat bu işi yapabilmem için önce özelliklerini ve hangi maddelerden yapıldığını bilmek istiyorum. bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

Öncelikle DORE Yıldız Holdinge ait bir firmadır. Yıldız Holding ÜLKER firmasını da bünyesinde barındıran büyük bir holdingtir.

Türkiye'nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından; Ülker, Bizim, İçim, Café Crown, Alpella, Çamlıca, Colaturka, Superfresh, Uno, Godiva gibi markaları bünyesinde bulunduran Yıldız Holding, Hızlı Tüketim Ürünleri, Finans, Bilişim, Telekomünikasyon ve Gayrimenkul sektörlerinde yurtiçi ve yurtdışında faaliyet gösteren şirketlerden oluşmaktadır.

Yıldız Holding Ambalajda Lider İsim Rotopaş’ı Bünyesine Kattı.
    Ülker’i de bünyesinde barındıran Yıldız Holding, satın almalarla büyümesini gıda dışındaki sektörlerde de sürdürüyor. Yıldız Holding, dünya lideri Alcan Packaging’in İstanbul merkezli firması Rotopaş’ı bünyesine kattı. Yıldız Ambalaj Grubu’na katılan Rotopaş endüstriyel ve ev içi kullanıma yönelik PVC streç film ve PVC shrink film üretiminde lider.

Gelelim Dorenin ürünlerine:

EVELINE CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ

Dore, cilt bakımında uzmanlığı kanıtlanmış bir markayı portföyüne katıyor. Ürünleri tüketici değerlendirmelerinde pek çok kere ödül almış olan bu marka, 23 Mart 2009 itibariyle Dore kataloglarındaki yerini aldı.

Eveline ürün portföyü içerisinde yaş gruplarına ve cilt ihtiyaçlarına yönelik pek çok farklı yüz bakım serisi, el ve ayak bakım kremleri ve vücut bakım ürünleri yer alıyor. Çeşitli doğal bileşenler de kullanılarak geliştirilen formüller, şık ve kullanışlı ambalajlarla sunuluyor.

FLINKA NANO SILVER PROTECTION TEMİZLİK BEZLERİ

Gümüş eski çağlarda su kaynaklarını dezenfenkte etmek için kullanılırdı. Ayrıca atalarımız sütün daha uzun süre taze kalması için içine gümüş paralar atardı. Flinka Nano Silver Protection Temizlik Bezleri de gümüş iyonlarının doğal etkisinden gelen bu özelliği günümüz teknolojisi ile birleştirerek özel olarak geliştirildi.

Flinka Nano Silver Proctection Temizlik Bezlerinin içerisinde bulunan gümüş iyonları su ile temasa geçtiğinde bakteri ve mikrop oluşumunu önler. Bakteriler üreyemediği için bez koku yapmaz ve güvenle kullanılabilir.

Anti bakteriyeldir. Diğer mutfak bezlerine göre %99 daha az bakteri ve mikrop barındırır.
    Islak kalsa bile koku yapmaz.
    Uzun süre deforme olmaz.
    60 dereceye kadar çamaşır makinesinde yıkanabilir.

Citron markalı ürünler kaliteli polikarbon malzemeden üretilmiştir.
    Cyrstal Vakumlu Saklama Kaplrı özel pompasıyla saklama kabının içindeki havyı vakumlayarak, ürünlerin oksidasyona uğramasını ve nemlenmesini engeller. Ekmek, sebze, meyve ve kuru gıdalarınızı bayatlamadan, bozulmadan ilk günkü tazeliğinde uzun süre saklamanızı sağlar. Kırılmaya dayanıklı polikarbon malzemeden yapılmıştır.

Glazin Process teknolojisi sayesinde tavaların desenleri cam gibi parlak görünür. Aşınmaya karşı ekstra dayanıklıdır. İtalyan üretimi bu tavaların temizlenmesi çok kolaydır. Gazlı ve elektrikli ocaklarda güvenle kullanılabilir. 3 katmanlıdır.

Sılıkomart kek kalıpları İtalya'da üretilmiştir. Yapışmaz, esnek ve kokusuzdur. Dünya çapında patentli halka sistemi dökülmez ve taşmaz.

DORE ürünleri kalitelidir. Dore müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

DORE ye üye olup satışlarını yapmak istiyorsanız cicimebru@hotmail.com yada doredanismani@hotmail.com a mail atarak yada 0539 831 08 53 nl tel.ulaşabilirsiniz.
    @lew
    YENİ
    YENİ

Mesaj tarafından @lew Ptsi Şub. 07, 2011 1:07 pm

dore ile tanmışalı çok kısa bie süre oldu.Önce kendime aldım birşeyler daha sonra çevreye aşılmaya başladım..Satığım ürünlerin hiç birinden şikayet almadım..Sadece saklama kaplarının kapakları çok çabuk bozulabiliyor buda kullanımdan yani kullanıcıda kaynaklanan bir sorun ve ya çok hasas ürün olduğundan olabilir..Şimdi aday grup lideriyim.Amacım daha güzel daha iyi şeyler başarmak ama fazla bir bilgim yok bu konularda ne kadar üye yapmam lazım neler kazanacağım hiç bir bilgim yok..Aday grup lideri olduğumda hediyelerimin olduğunu söylediler ama ben henüz hiç bir hediye hiç bir şey göremedim..Bölge satış sorumlusu yada her ne olursa en üstüm kayseride onunla görüşmek çok çok zor arıyosun açmıyor sana dönmüyor yada meşgule atıyor..Keşke bu daha yakından biri olsaydı daha güzel olurdu galiba..Yani bir takım sorunlarım ve bilgi eksikliğim var bu konuda da internette araştırma yaparken burayla karşılaştım umarım bu form ve sizler sayesinde daha fazla bilgi edinecek ve daha güzel şeyler başarabileceği..Dore hakkında kötü şeyler söyleyenler çok yok çin malları yok kalitesiz ve daha bir çok şey kullak asmıyorum bilebildiğim kadar bilgilerimi aktarmaya çalışıyorum..Umarım Dore çok iyi yerlere gelir..

Forum Saati Çarş. Mayıs 08, 2024 11:51 pm